Climbing Technology Alpin Tour

TOP 1 v kategorii Cepíny

Climbing Technology Alpin Tour

Klasický turistický cepín vhodný pro zimní turistiku a přechody po ledovci. Vybaven ocelovou hlavou a lopatkou. Dostupný ve třech různých délkách 50 cm, 60 cm, 70 cm...
1 579 Kč
Garantovaný nákup z 4camping

Skladem • Více variantDárek63 Kč96 % • 13 884 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma99 % • 1 081 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant49 Kč99 % • 24 273 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • Více variant54 Kč85 % • 2 059 recenzíDalší informace

T

• , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

Není co vytknout, maximální spokojenost

• , zakoupeno v Český ráj outdoor

Zatím jsem ho využil jenom párkrát, ale nenašel jsem nic, co by mi vadilo. Používám ho čistě jako turistický cepín, nelezl jsem s ním.

• , zakoupeno v Lezec-shop.cz

• výborný poměr cena/kvalita

555 g
Typ rukojeti
T

Vlastnosti:

• Černá hlava z kalené ocele s kataforézním zátěrem.
  • Kónická rukojeť z eloxované lehké slitiny.
  • Vybaven nastavitelným poutkem na zápěstí DRAG-TOUR - polstrování kolem zápěstí a přezkou pro nastavení délky.

Tři různé velikosti:

• UIAA
  • Quality Control 100%
  • Made in Italy

Nekompromisní tříletá záruka

Výrobky Climbing Technology jsou vyrobeny v nejvyšší kvalitě, a proto je řešení případné reklamace opravdu jednoduché. Pokud objevíš výrobní vadu, stačí nám zboží poslat a my se postaráme o jeho opravu, výměnu nebo vrácení peněz.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v ONLINE-SPORT.cz

Není co vytknout, maximální spokojenost

• , zakoupeno v Český ráj outdoor

• , zakoupeno v Lezec-shop.cz

• výborný poměr cena/kvalita
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v 1Obchodak.cz

doporučuji :)